קמגרה כפתרון לתפקוד מיני לקוי

קמגרה כויאגרה גנרית, משמשת לפתרון בעיות בתפקוד המיני של הגבר ולבעיות שפיכה מוקדמת. אין-אונות (אימפוטנציה) פוגעת ברבים מאיתנו בכל הגילאים וכל שכבות האוכלוסייה. מצב של אין-אונות הוא מצב בו לגבר יש בעיות להגיע לזיקפה או לשמור על זיקפה וזאת בעת מגע מיני, דבר שפוגע ביכולתו של הגבר לקיים יחסי מין עם האישה (בלטינית impotentia coeundi מתאר אי יכולת החדרת איבר המין הגברי לנרתיק האישה).

שתי סיבות אפשריות לבעיות של אין-אונות. בעיות הקשורות בצורה זו או אחרת לסיבה פסיכולוגית וכאלה הקשורות לסיבה פיזיולוגיות. בעיות אין-אונות פיזיולוגיות יכולות להיגרם עקב מספר רב של סיבות כגון: מחלות לב וכלי דם, סוכרת, היפוגונדיזים, ניתוח במעי גס, רקטום או ערמונית, תופעות לוואי של שימוש בתרופות שונות, שתיית אלכוהול, עישון וחוסר פעילות גופנית. שילוב של מספר גורמים הרשומים פה, יכול להביא להחמרה מאוד גדולה בבעיות האון של הגבר ומסוגלות אף להביא למצבים בלתי הפיכים.

לבעיות אין-אונות, אין הבחנה כזו או אחרת, היא פוגעת בכל הגזעים, ובכל תושבי כדור הארץ. אנשים בכל הגילאים סובלים מבעיות של אין-אונות ואימפוטנציה, אך עם זאת שליש מהגברים בקבוצת הגיל שבין 70-50 סובלים מבעיות בתפקוד המיני וחצי מהגברים שבין 70-80 חסרי יכולת להגיע לזיקפה מספקת (שלא לדבר על בני 80-100, שם רובם כבר בקושי מתפקדים במיטה).

פה נכנס לתמונה קמגרה ג'ל, התכשיר שיפתור לכם את בעיות האין-אונות. התכשיר אפקטיבי בכל גיל ובכל שלב בחיים, בין אם האין-אונות שלך הוא מצב קבוע ובין אם זה זמני, בין אם זה נגרם עקב סוכרת ובין אם זה נגרם עקב מחלות לב, בין אם זה פסיכולוגי ובין אם זה פיזיולוגי. התכשיר הזה אשר דומה מבחינת הרכיבים הפעילים לכמוסות הויאגרה, עוזר לכם לייצר זיקפה קשה ומוצקה בעת גירוי מיני למשך זמן של עד 6 שעות. הדבר החשוב ביותר הוא שהתכשיר לא אמור לגרום לתופעות לוואי מיוחדות מעבר למה שידוע ומוכר בעת שימוש בכל תרופה רגילה ללא מרשם.